Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w Wodzisławiu Śl.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Wodzisławiu Śl. zaprasza 6 maja na Dzień Otwarty.

Impreza jest częścią Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które promują 10 – lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. W programie m.in. pokaz umiejętności absolwentów unijnego kursu animator zabaw, konkurs wiedzy o Unii Europejskiej, warsztaty szybkiego czytania dla dziennikarzy i pracowników samorządowych, a także warsztaty zawodowe, spotkania z doradcami i specjalistami szkoleń.

Dzień otwarty odbędzie się 6 maja w godz. 9:30 do 14:30 w siedzibie OSZ OHP w Wodzisławiu Śl. os. 1 Maja 16A (Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli).

Szczegółowy program – TUTAJ

Zapraszamy!

Przedsięwzięcie odbędzie się w ramach projektu OHP jako realizator usług rynku pracy współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.