Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Działasz w NGO? Zgłoś propozycje do programu współpracy - Powiat Wodzisławski

Działasz w NGO? Zgłoś propozycje do programu współpracy

W Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim rozpoczęto prace nad przygotowaniem projektu „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok”. Do 31 sierpnia 2017 r. można składać propozycje do przyszłorocznego programu.

logo powiatu

Propozycje można składać za pomocą formularza na adres e-mail: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl lub za pośrednictwem tradycyjnej poczty na adres: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, Wydział Funduszy Zewnętrznych i Zamówień Publicznych, ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław Śląski.

Termin nadsyłania propozycji mija 31 sierpnia 2017 r. Po zebraniu wszystkich propozycji powstanie projekt „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok”, który zostanie poddany konsultacjom.

Aktualny Program współpracy na 2017 r. można pobrać z Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Wodzisławskiego lub z naszej strony – zakładka „DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH”.

Do pobrania:

Formularz propozycji do programu na 2018 r.