Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim

LOGO MOBILE BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ SEKAP DE EN

Start YouTube RSS Mapy Pogoda Ostrzeżenia

Strona startowa/Dla turysty

24 listopada 2008, aktualizacja: 20 marca 2014 Drukuj Zwiększ Zmniejsz Domyślnie

Planowane imprezy sportowe i kulturalne

Imprezy szczególnie polecane – organizowane na terenie powiatu wodzisławskiego w 2014 r.

I. Imprezy organizowane przez Powiat Wodzisławski:

• Eliminacje do „Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – 19.03. 2014 r. (Szkoła Muzyczna I st. im. W. Kilara w Wodzisławiu Śląskim)
  • Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego – 12.04.2014 r. (Powiatowy Młodzieżowy Ośrodek Sportu w Wodzisławiu Śląskim)
  • Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych – 5.06.2014 r. (Powiatowy Młodzieżowy Ośrodek Sportu w Wodzisławiu Śląskim)
  • XVI Powiatowy Rajd Rowerowy – 22.06.2014 r. (Wodzisław Śl. – MOSIR – Marklowice – Tropikalna Wyspa)
  • Otwarty Indywidualny Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego – 23-24.08.2014 r.
  • Koncert Blues dla niepełnosprawnych – 5.09.2014 r.
  • Festiwal Organizacji Pozarządowych – 6.09.2014 r.
  • Transgraniczne Amatorskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi – 13.09.2014 r. (zadanie realizowane w ramach Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Silesia w ramach POWT RCz-RP 2007-2013)

II. Imprezy współorganizowane przez Powiat Wodzisławski:

• III Powiatowy Integracyjny Turniej w Kręgle dla osób niepełnosprawnych intelektualnie – 15.03.2014r. (kręgielnia „Amadeus” w Wodzisławiu Śląskim)

III. Imprezy sportowe i kulturalne w poszczególnych gminach

UM Wodzisław Ślaski

UM Pszów

UG Radlin

UG Rydułtowy

UG Mszana

UG Marklowice

UG Lubomia

UG Godów