Powiat Wodzisławski

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logoLOGO newsletterNEWSLETTER BIPBIP SEKAPSEKAP enEN deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla NGO

Projekty UE

W serwisie

Strona startowa Dla mieszkańca

E – Urząd (m.in. wnioski do pobrania)

Witamy w e-Urzędzie

• Elektroniczna skrzynka podawcza – ta część serwisu pozwala Klientom dysponującym własnym podpisem elektronicznym na składanie i odbieranie dokumentów za pośrednictwem internetu, przy wykorzystaniu bezpiecznych technologii.
  • Wnioski do pobrania – tutaj można pobrać przygotowane formularze wniosków dla określonych typów spraw.
  • System obsługi Klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu – umożliwia umówienie się przez internet na wizytę w wydziale w celu uniknięcia oczekiwania na przyjęcie przez urzędnika. Jest również możliwość sprawdzenia, czy zostało już przygotowane do odbioru prawo jazdy lub dowód rejestracyjny.
  • Rejestry publiczne – tutaj udostępniamy możliwość wglądu do rejestrów publicznych prowadzonych w systemach informatycznych starostwa.

W tym dziale