Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Czyżowicka w Wodzisławiu Śl. jednak nie zostanie zamknięta - Powiat Wodzisławski

Czyżowicka w Wodzisławiu Śl. jednak nie zostanie zamknięta

Jak poinformował wykonawca, firma Drog – Bud Sp. z o.o., w najbliższy weekend – 31 marca i 1 kwietnia – wbrew wcześniejszym zapowiedziom - jednak nie zostanie zamknięta dla ruchu ul. Czyżowicka w Wodzisławiu Śl.

Po zweryfikowaniu prognoz meteorologicznych na najbliższe kilka dni wykonawca stwierdził, iż istnieje zbyt duże ryzyko wystąpienia zjawisk atmosferycznych uniemożliwiających wykonanie nawierzchni ścieralnej jezdni, takich jak opady i niskie temperatury. W trosce o jakość nowej nawierzchni wykonawca postanowił odwołać wcześniej zaplanowane prace na jezdni i powrócić do nich, gdy pozwolą na to warunki pogodowe.