Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Chcesz pozyskać pieniądze na nowe miejsca pracy? Weź udział w spotkaniu - Powiat Wodzisławski

Chcesz pozyskać pieniądze na nowe miejsca pracy? Weź udział w spotkaniu

We wrześniu ruszy kolejny nabór zainteresowanych tworzeniem miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych i pozyskaniem dotacji od 20 do 120 tys. zł. Weź udział w spotkaniach informacyjnych, by dowiedzieć się więcej o oferowanym wsparciu. Najbliższe już 29 czerwca w Wodzisławiu Śl.

Z oferty OWES będą mogły skorzystać m.in. osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem, jednostki samorządu terytorialnego zainteresowane założeniem przedsiębiorstwa społecznego oraz podmioty ekonomii społecznej (spółdzielnie socjalne stowarzyszenia, fundacje, WTZ, ZAZ, CIS, KIS itp.) i ich pracownicy.

Oferta skierowana jest do osób i podmiotów działających na terenie subregionu zachodniego woj. śląskiego (Rybnik; Żory; Jastrzębie-Zdrój; powiat rybnicki; powiat wodzisławski; powiat raciborski).

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w Wodzisławiu Śląskim, które odbędzie się 29 czerwca 2016 roku (środa) o godzinie 16:30 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym przy ul. Pszowskiej 92a.

Zachęcamy do zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu:

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92 a,

Kluczowy Doradca Krzysztof Piechaczek  –  tel. 32 453 99 83.