Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Biblioteka zaprasza na spotkanie z Anną Morawską - Powiat Wodzisławski

Biblioteka zaprasza na spotkanie z Anną Morawską

Anna Morawska - dziennikarka telewizyjna, działaczka społeczna, a także psycholog o specjalności klinicznej, będzie gościem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śl.

Anna Morawska to reporterka „Panoramy” TVP2, wcześniej „Wiadomości” TVP1. Jest autorką reportaży społecznych i interwencyjnych dla TVP2. Nagradzana za poruszanie w mediach trudnych problemów społecznych, m.in. w konkursie „Kryształowe Pióra” za cykl felietonów o depresji wśród dzieci. Pomysłodawczyni i koordynatorka ogólnopolskiej kampanii społecznej Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję. Autorka książek poświęcony walce z depresją, a także współautorka 7 dni. Świat Andrzeja Turskiego”.
Anna Morawska spotka się z mieszkańcami powiatu wodzisławskiego 9 listopada dwukrotnie:

• o godz. 14.00 – na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, gdzie będzie promować książkę pt. „Twarze depresji” – reportaż, którego bohaterowie przełamali lęk i opowiedzieli o nierównej walce z najtrudniejszym przeciwnikiem w ich życiu, jakim jest depresja,
  • o godz. 16.00 – w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej. Podczas tego spotkania odbędzie się promocja książki pt. „7 dni. Świat Andrzeja Turskiego”.  Autorka opowie m.in. o kulisach pracy w TVP oraz o współpracy z ikoną polskiego dziennikarstwa, jaką był Andrzej Turski.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

Więcej informacji o spotkaniach na stronie internetowej MiPBP w Wodzisławiu Śl.: http://biblioteka.wodzislaw.pl/spotkanie-z-anna-morawska-9-listopada-2016-godz-16-00/