Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Biblioteka w Wodzisławiu Śl. zaprasza na spotkanie z Andrzejem F. Paczkowskim - Powiat Wodzisławski

Biblioteka w Wodzisławiu Śl. zaprasza na spotkanie z Andrzejem F. Paczkowskim

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim serdecznie zaprasza na spotkanie z Andrzejem F. Paczkowskim i promocję jego debiutanckiej książki „Melancholii”.

Spotkanie z autorem odbędzie się 21 listopada, czwartek, o godz. 11.00 w Sali Multimedialnej Biblioteki.

Andrzej F. Paczkowski urodził się w 1982 roku w Wodzisławiu Śląskim. Od wielu lat mieszka w Czechach (w Pradze), jest miłośnikiem czeskiej literatury. W roku 2011 debiutował nowelą „Bo moje siostry”. W roku 2012 jego trzy opowieści ukazały się w antologiach „Słodko-gorzko”,  „31.10 Wioska przeklętych”,  „Rok 2012”.
„Melancholii” to pierwsza część trylogii, traktującej o poszukiwaniu życia wiecznego.