Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bezpłatne warsztaty z wykorzystania nowoczesnych technologii - Powiat Wodzisławski

Bezpłatne warsztaty z wykorzystania nowoczesnych technologii

Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego kolejny raz rusza z cyklem bezpłatnych warsztatów nt. wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym i zawodowym. Warsztaty skierowane są do wszystkich mieszkańców województwa śląskiego.

Tym razem „Wiosenny Rozwój” odbędzie się w 4 miastach naszego województwa: Katowicach, Częstochowie, Rybniku i Bielsku-Białej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom szkoleniowym mieszkańców województwa śląskiego, ŚCSI zachęca do przesyłania  propozycji tematów z zakresu szeroko pojętej obsługi komputera i wykorzystania Internetu w życiu codziennym i pracy.

Temat warsztatów proszę wysyłać na adres: warsztaty@e-slask.pl
Termin wysyłania propozycji: do 18.03.2015 r.