Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bezpłatne szkolenie dla NGO - Powiat Wodzisławski

Bezpłatne szkolenie dla NGO

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z zagadnień związanych z organizacją imprez masowych.

W szkoleniu mogą uczestniczyć przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (stowarzyszeń, fundacji, warsztatów terapii zajęciowej, zakładów aktywności zawodowej itp.) z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Zakres tematyczny szkolenia: organizacja imprez masowych

• Wprowadzenie i definicja pojęć: impreza artystyczna, masowa impreza artystyczno-rozrywkowa, masowa impreza sportowa.
  • Zagadnienia organizacyjne, podstawowe umowy, harmonogram produkcyjny, promocja imprezy
  • Impreza masowa – Obowiązki organizatora imprezy masowej. Bezpieczeństwo imprezy masowej – służby porządkowe i informacyjne.
  • Wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzenie imprezy masowej. Zezwolenie/odmowa wydania zezwolenia na przeprowadzenie imprezy masowej. Utrwalanie przebiegu imprezy masowej. Masowa impreza sportowa.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wysłać formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: dorota.honisz@cris.org.pl lub faksem na nr 32 739 55 12 wew. 106. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 maja 2014r.

formularz zgłoszeniowy – POBIERZ

Temat: Organizacja imprez masowych.
Termin: 8 maja (czwartek) | godz.: 09:00-14:00
Miejsce: Powiatowy Młodzieżowy Ośrodek Sportu , ul. Pszowska 92, Wodzisław Śląski
Prowadzący:  Wenancjusz Ochmann