Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bezpieczny biznes – czy to możliwe? Szkolenie dla przedsiębiorców i nie tylko - Powiat Wodzisławski

Bezpieczny biznes – czy to możliwe? Szkolenie dla przedsiębiorców i nie tylko

Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim zaprasza właścicieli lokali, przedsiębiorców chcących rozszerzyć swoją działalność oraz osoby, który planują uruchomić działalność gospodarczą na szkolenie pt. "Bezpieczny biznes, czy to możliwe".

Szkolenie ma na celu przedstawienie franczyzy jako sprawdzonej formuły, pozwalającej z powodzeniem prowadzić własny biznes pod znaną marką. Osoby, które nie miały wcześniej kontaktu z tą formą współpracy biznesowej będą mogły poznać prawne i biznesowe aspekty związane z funkcjonowaniem w ramach franczyzy.

Szkolenie odbędzie się 2 i 3 października w godzinach od 10.00 do 17.00 w Domu Gościnnym JORDAN przy ul. Czyżowickiej 85 w Wodzisławiu Śląskim.

Program szkolenia oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie Izby Gospodarczej – TUTAJ