godło powiatu wodzisławskiego - strona startowa

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

WYKAZ APTEK CAŁODOBOWYCH NA TERENIE POWIATU WODZISŁAWSKIEGO NA 2010 ROK

Uchwałą Nr XXXIX/435/2009 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 29 października 2009 r. ustalony został rozkład godzin pracy oraz plan dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wodzisławskiego.

Całodobowy dostęp do świadczeń aptecznych, nie wyłączając sobót, niedziel, świąt i innych dni wolnych od pracy dla mieszkańców całego powiatu wodzisławskiego zapewnia:

1. Apteka „VIVAX”, 44-300 Wodzisław Śl.,ul. 26 Marca 18  (tel. 032 455-25-52)

2. Apteka „Eskulap”, 44-300 Wodzisław Śl., ul. 26 Marca 55 (tel. 032 455-64-01)

Wykaz aptek ogólnodostępnych pełniących dyżury w systemie zmianowym w soboty, niedziele i święta oraz inne dni wolne od pracy w roku 2010 na terenie powiatu wodzisławskiego.

Powiatowa Komunikacja Autobusowa - Nowy rozkład jazdy PKS (od 27 czerwca 2016 r.) Przejdź do strony

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

punkt bezpłatnych porad prawnych

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

okładka

Nr 5/2016 czerwiec

W numerze m.in: o zmianach w powiatowej geodezji i architekturze, remoncie chodników przy drogach powiatowych, utrudnieniach drogowych w Krostoszowicach i Skrzyszowie, dotacjach dla osób niepełnosprawnych czy relacje z rajdu rowerowego i turnieju biegowego o puchar starosty.

Materiały wideo

XIV Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych w Wodzisławiu Śl.

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Czerwiec 2016

W czerwcom odcinku m.in: relacja z Powiatowego Rajdu Rowerowego, gali wręczenia nagród najlepszym laureatom konkursów przedmiotowych i zawodowych, olimpiady osób niepełnosprawnych czy mistrzostw młodych kucharzy i kelnerów w Rydułtowach.

Galerie zdjęć

Światowe Dni Młodzieży 2016 w powiecie wodzisławskim