godło powiatu wodzisławskiego - strona startowa

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

WYKAZ APTEK CAŁODOBOWYCH NA TERENIE POWIATU WODZISŁAWSKIEGO NA 2010 ROK

Uchwałą Nr XXXIX/435/2009 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 29 października 2009 r. ustalony został rozkład godzin pracy oraz plan dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wodzisławskiego.

Całodobowy dostęp do świadczeń aptecznych, nie wyłączając sobót, niedziel, świąt i innych dni wolnych od pracy dla mieszkańców całego powiatu wodzisławskiego zapewnia:

1. Apteka „VIVAX”, 44-300 Wodzisław Śl.,ul. 26 Marca 18  (tel. 032 455-25-52)

2. Apteka „Eskulap”, 44-300 Wodzisław Śl., ul. 26 Marca 55 (tel. 032 455-64-01)

Wykaz aptek ogólnodostępnych pełniących dyżury w systemie zmianowym w soboty, niedziele i święta oraz inne dni wolne od pracy w roku 2010 na terenie powiatu wodzisławskiego.

Przyjedź, poznaj, pokochaj. Film promujący Powiat Wodzisławski. Zachęcamy zatem do pobierania i udostępniania. Przejdź do strony

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

punkt bezpłatnych porad prawnych

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

Numer 8/2016 październik

W numerze m.in. o pierwszym pokoju zagadek w powiecie, o projekcie, w ramach którego uczniowie PCKZiU będą kontrolować roboty NAO, a także relacja z Mistrzostw o Puchar Starosty Wodzisławskiego w pływaniu i podsumowanie dziesięciu lat działalności Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie.

Materiały wideo

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Październik 2016

W programie m.in. o Ogólnopolskim Tygodniu Kariery i Targach Pracy w powiecie wodzisławskim, o nowych karetkach dla szpitali, a także relacja z uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela i podsumowanie Festiwalu Kryminału. Zachęcamy do obejrzenia!

Galerie zdjęć

Uczniowie wodzisławskiej Budowlanki szlifowali swoje umiejętności we Frankfurcie