godło powiatu wodzisławskiego - strona startowa

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

WYKAZ APTEK CAŁODOBOWYCH NA TERENIE POWIATU WODZISŁAWSKIEGO NA 2010 ROK

Uchwałą Nr XXXIX/435/2009 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 29 października 2009 r. ustalony został rozkład godzin pracy oraz plan dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wodzisławskiego.

Całodobowy dostęp do świadczeń aptecznych, nie wyłączając sobót, niedziel, świąt i innych dni wolnych od pracy dla mieszkańców całego powiatu wodzisławskiego zapewnia:

1. Apteka „VIVAX”, 44-300 Wodzisław Śl.,ul. 26 Marca 18  (tel. 032 455-25-52)

2. Apteka „Eskulap”, 44-300 Wodzisław Śl., ul. 26 Marca 55 (tel. 032 455-64-01)

Wykaz aptek ogólnodostępnych pełniących dyżury w systemie zmianowym w soboty, niedziele i święta oraz inne dni wolne od pracy w roku 2010 na terenie powiatu wodzisławskiego.

Nabór do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Przejdź do strony

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

punkt bezpłatnych porad prawnych

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

WIEŚCI SIERPIEŃ

Numer 6/2016 sierpień

W numerze m.in.: wywiad z nowym Sekretarzem Powiatu Wodzisławskiego, artykuł o wycinaniu drzew i krzewów na własnej posesji, zasady wydawania indywidualnych tablicach rejestracyjnych czy porady w przypadku reklamacji usług turystycznych.

Materiały wideo

tvtwywiad

„Po godzinach”. Katarzyna Zollner – Solowska dla TVT

O zbliżającej się reformie systemu oświaty w Polsce oraz o współpracy szkół z pracodawcami w rozmowie z Kingą Kuczek z Telewizji TVT zastępca naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego Katarzyna Zoellner - Solowska...