godło powiatu wodzisławskiego - strona startowa

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

WYKAZ APTEK CAŁODOBOWYCH NA TERENIE POWIATU WODZISŁAWSKIEGO NA 2010 ROK

Uchwałą Nr XXXIX/435/2009 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 29 października 2009 r. ustalony został rozkład godzin pracy oraz plan dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wodzisławskiego.

Całodobowy dostęp do świadczeń aptecznych, nie wyłączając sobót, niedziel, świąt i innych dni wolnych od pracy dla mieszkańców całego powiatu wodzisławskiego zapewnia:

1. Apteka „VIVAX”, 44-300 Wodzisław Śl.,ul. 26 Marca 18  (tel. 032 455-25-52)

2. Apteka „Eskulap”, 44-300 Wodzisław Śl., ul. 26 Marca 55 (tel. 032 455-64-01)

Wykaz aptek ogólnodostępnych pełniących dyżury w systemie zmianowym w soboty, niedziele i święta oraz inne dni wolne od pracy w roku 2010 na terenie powiatu wodzisławskiego.

Ważna informacja dla klientów Starostwa. Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych od urzędu w dniu 27 maja, tj. najbliższy piątek, punkt kasowy w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92a będzie nieczynny.

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

punkt bezpłatnych porad prawnych

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

strona wieści

Nr 3/2016 kwiecień

W numerze m.in.: o rozpoczynającym się remoncie ulicy 1 Maja w Skrzyszowie, zmianach na stanowisku dyrektora PP ZOZ, stracie programu "Karta Młodego Przedsiębiorcy" czy ulotka z informacjami jak nie dać się oszukać na "wnuczka" czy "policjanta".

Materiały wideo

zarząd (Copy)

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Marzec 2016

W marcowym odcinku m.in. o zmianach we władzach powiatu, relacje z obchodów Dnia Zespołu Downa, turnieju siatkówki chłopców szkół ponadgimnazjalnych, konkursu poetyckiego "Daj mi słowo" czy Powiatowego Festiwalu Organizacji Pozarządowych.

Galerie zdjęć

Narodowe Święto Trzeciego Maja - fot.: UM Wodzisław Śl.

W powiecie uczczono Święto Konstytucji 3 Maja oraz 95. rocznicę wybuchu III powstania śląskiego