Powiat Wodzisławski

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO zapisz się do newsletteraNEWSLETTER biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

WYKAZ APTEK CAŁODOBOWYCH NA TERENIE POWIATU WODZISŁAWSKIEGO NA 2010 ROK

Uchwałą Nr XXXIX/435/2009 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 29 października 2009 r. ustalony został rozkład godzin pracy oraz plan dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wodzisławskiego.

Całodobowy dostęp do świadczeń aptecznych, nie wyłączając sobót, niedziel, świąt i innych dni wolnych od pracy dla mieszkańców całego powiatu wodzisławskiego zapewnia:

1. Apteka „VIVAX”, 44-300 Wodzisław Śl.,ul. 26 Marca 18  (tel. 032 455-25-52)

2. Apteka „Eskulap”, 44-300 Wodzisław Śl., ul. 26 Marca 55 (tel. 032 455-64-01)

Wykaz aptek ogólnodostępnych pełniących dyżury w systemie zmianowym w soboty, niedziele i święta oraz inne dni wolne od pracy w roku 2010 na terenie powiatu wodzisławskiego.

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

Nr 1/Styczeń 2016 r.

W numerze: podsumowanie 2015 roku w powiecie wodzisławskim.

Materiały wideo

DSC_0581 (Copy)

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Grudzień 2015

W grudniowym odcinku relacje m.in: z konferencji dot. Krajowego Funduszu Szkoleniowego, powiatowego turnieju szachowego, obchodów Dnia Górnika czy promocji broszurki o kościele w Rydułtowach.

Galerie zdjęć

grupowe