Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet przyjeżdża do Radlina - Powiat Wodzisławski

Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet przyjeżdża do Radlina

Forum Firm z Radlina zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie z Urszulą Ciołeszyńską.

Urszula Ciołeszyńska jest prezesem zarządu “Międzynarodowej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet” oraz prezesem zarządu Fundacji  Polskiej “Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet”. Założyła Polską Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. Jest też Ambasadorką Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce. Od wielu lat angażuje się społecznie w działalność Lions Clubs International – filantropijnej organizacji pozarządowej. Udało jej się doprowadzić do powstania dwudziestu klubów Lions w różnych krajach, w szczególności w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. Za swoją działalność uhonorowana została Złotym Laurem Umiejętności i Kompetencji, odznaką „Za zasługi dla Województwa Opolskiego” oraz nagrodą Loży Opolskiej Business Centre Club „Przedsiębiorca Dzieciom”.

Spotkanie z Urszulą Ciołeszyńską odbędzie się 28 września (środa) o godz. 18:30 w restauracji „Leśna Perła” w Radlinie. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem proszone są o zgłaszanie udziału telefonicznie pod numerami telefonu: 32 45 90 257 lub 505 130 996 albo za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: forum@radlin.pl