Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski "6 Ścian" w wodzisławskiej bibliotece - Powiat Wodzisławski

„6 Ścian” w wodzisławskiej bibliotece

Już w najbliższy piątek, 12 kwietnia o godz. 18:00, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się wernisaż prac fotograficznych pt. "6 Ścian", którego organizatorem jest Stowarzyszenie Fotobalans.

Jak mówi wiceprezes stowarzyszenia Dawid Lach „6 Ścian” to kolekcja zdjęć wykonanych podczas wyjazdów plenerowych wymieszanych z indywidualną (jakże kreatywną!) wizją każdego z członków stowarzyszenia.

Wystawę w bibliotece można oglądać do końca kwietnia. Później zostanie ona przeniesiona do Słodkiej Manufaktury Leona w Wodzisławiu Śl. przy ul. Zamkowej.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!