POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 

Strona startowa Aktualności i wydarzenia

Zapraszamy na Targi Pracy

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP, Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Wodzisławiu Śląskim oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Pszowie serdecznie zapraszają wszystkich poszukujących pracy stałej oraz krótkoterminowej zarówno w kraju jak i za granicą do udziału w Targach Pracy, które odbędą się 20 października 2017 r.

Targi odbędą się w siedzibie Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim, przy ulicy Zamkowej 5. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął starosta Ireneusz Serwotka.

Od godziny 10.00 do 12.00 do dyspozycji odwiedzających będą przygotowane stoiska pracodawców prowadzących rekrutacje na wybrane stanowiska, placówek zajmujących się realizacją kursów i szkoleń, a także urzędów pracy oraz instytucji realizujących wsparcie z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Celem inicjatywy jest wspieranie rozwoju nowych miejsc pracy oraz stworzenie płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy osobami poszukującymi pracy a pracodawcami. Udział w Targach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Jednostki OHP na terenie powiatu wodzisławskiego powstały dzięki współpracy Śląskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach ze Starostwem Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim.