Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „POWITANIE NOWEGO ROKU NA GRANICY” - Powiat Wodzisławski

„POWITANIE NOWEGO ROKU NA GRANICY”

Wójt Gminy Godów i Starosta Petrovic u Karviné serdecznie zapraszają na imprezę sylwestrową „Powitanie Nowego Roku na Granicy”. Impreza ta odbędzie się 31 grudnia 2012 r. od godziny 20.00 na terenie byłego przejścia granicznego przy ul. Celnej w Gołkowicach.

Podczas imprezy będzie kursował darmowy autobus w obydwie strony.
Impreza „Powitanie Nowego Roku na Granicy” organizowana jest w ramach projektu „Kultura i sport nas zbliża” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Do pobrania: