Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „DZIAŁAJ LOKALNIE VII” -SZKOLENIA DLA PRZEDSTAWICIELI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH ORAZ GRUP NIEFORMALNYCH - Powiat Wodzisławski

W związku z naborem projektów do programu „Działaj Lokalnie” Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim we współpracy z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych z Rybnika organizuje szkolenia dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z terenu powiatu wodzisławskiego.

Szkolenia obejmują ogólną informację na temat Ogólnopolskiego Programu Działaj Lokalnie, posumowanie poprzednich edycji akcji grantowej w Subregionie Zachodnim Województwa Śląskiego, warsztaty z zakresu wypełniania wniosku aplikacyjnego oraz warsztaty dotyczące zarządzania i animacji na rzecz dobra wspólnego. Na spotkaniach szkoleniowych uczestnicy zapoznają się z regulaminem, wymogami formalnymi oraz specyfikacją konkursu.
Szkolenia odbędą się:
23 marca 2012 r. o godzinie 16.00- LUBOMIA- Gminny Ośrodek Kultury w Lubomi, ul. Mickiewicza 4,
27 marca 2012 r. o godzinie 17.00- RYDUŁTOWY- Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS,  ul. Strzelców Bytomskich 9a,
29 marca 2012 r. o godzinie 16.00- WODZISŁAW ŚLĄSKI- Powiatowy Młodzieżowy Ośrodek Sportu, ul. Pszowska 92a,
30 marca 2012 r. o godzinie 16.00 –GORZYCE- Wiejski Domu Kultury w Gorzycach, ul. Kopernika 8,

Na szkolenia zapraszamy  przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedszkoli publicznych, szkół publicznych, instytucji kultury, bibliotek publicznych, ośrodków pomocy społecznej oraz grup nieformalnych z terenu powiatu wodzisławskiego.